معاون دانشجویی و فرهنگی واحد کرمانشاه در گفتگو با روابط عمومی:

هدف ما تحقق فرمان مقام معظم رهبری در ترویج فرهنگ حسینی

دکتر مریم اسلام پناه معاون دانشجویی و فرهنگی  واحد کرمانشاه در گفتگو با روابط عمومی هدف حضور پررنگ دانشگاه آزاد اسلامی در موکب داری راهپیمایی بزرگ اربعین را تحقق فرمان مقام معظم رهبری در ترویج فرهنگ حسینی اعلام کرد.

اسلام پناه ضمن گزارش مصوبات پنجمین جلسه ستاد اربعین دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در مورد ترویج فرهنگ عاشورا در جامعه ، مشارکت هر چه بیشتر اعضای هیات علمی، دانشجویان و کارکنان با این حرکت بزرگ و حضور در موکب های این دانشگاه را بسیار حائز اهمیت دانست.

وی در ادامه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در چهار موکب دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه ارائه کرده و گفت: موکب واحد کنگاور از 15 مهر ماه فعال است و ضمن مشارکت با موکب های مرکزی این شهرستان در هر وعده پذیرای 1500 زائر و اسکان آنان است، موکب واحد صحنه نیز از 17 مهر ماه فعال شده و ضمن مشارکت با موکب های دیگر این شهرستان پذیرایی پنج هزار نفر صبحانه را در دستور کار قرار داده و با در اختیار قرار دادن امکانات پخت و پز همچنین تجهیز حسینیه واحد هر شب 200 زائر را اسکان می دهد.

معاون دانشجویی و فرهنگی واحد کرمانشاه ادامه داد: سه مهمانسرای دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه و مسجد بزرگ الغدیر واحد برای اسکان زائران دانشگاه آزاد اسلامی تجهیز شده است؛ همچنین دو موکب پایش سلامت و پذیرایی نیز در دو مدخل ورودی و خروجی شهر آماده ارائه خدمت به راهپیمایان اربعین است،  در مرکز قصرشیرین نیز محل مناسبی با تجهیز کامل جهت اسکان و پذیرایی 100 زائر اربعین تدارک دیده شده است .

وی در پایان خاطر نشان کرد دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه تلاش می کند با حضوری پر رنگ در این حرکت بزرگ و اسلامی ضمن  ترویج فرهنگ حسینی در جامعه موجبات حضور دانشجویان و استادان در این همایش  بزرگ عاشورایی را فراهم نماید.

 

نگارنده : روابط عمومی
تاریخ : ۱۴:۳۲:۱۲ ۱۳۹۸/۷/۱۷


 سازمان مرکزی معاونت سنجش و نظارت
معاونت ورزش
سازمان سما
مرکزفرهنگی امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی
مرکزبازرسی و رسیدگی به شکایات
دفتر حقوقی
اداره کل شاهد و ایثارگران
شورای راهبردی زنان فرهیخته
اداره کل امور بین الملل
 پیوند ها
 معاونت آموزشی
 معاونت اداری و مالی
 معاونت پارلمانی
 مرکز هیات امنای استانی دانشگاه آزاد اسلامی
 معاونت برنامه ریزی
 حوزه علوم پزشکی
 معاونت پژوهش و فناور
 معاونت دانشجویی
 معاونت عمرانی
 معاونت فرهنگی
دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی آیت الله رفسنجانی
مجمع تشخیص مصلحت نظام
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران
مجلس شورای اسلامی
وزارت علوم،تحقیقات و فناوری
وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی
خبرگزاری آنا
باشگاه خبرنگاری دانشجویی ایران (ایسکانیوز)
روزنامه فرهیختگان
باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان